ارسال مقاله

برای ارسال مقاله نیاز به ثبت‌نام و ورود به سامانه است.

چک‌لیست آماده‌سازی برای ارسال مقاله

به‌عنوان مرحله‌ای از روند ارسال مقاله ، لازم است که نویسندگان از مهیا بودن اقلام مختلف برای ارسال مقاله اطمینان حاصل کنند. برای این کار لازم است که اقلام موجود در چک‌لیست زیر را بررسی نموده و در صورت مهیا بودن جلوی آن تیک بزنند.
  • دست نوشته قبلا چاپ نشده و هم اکنون تحت بررسی برای چاپ نیست. درغیر این صورت توضیحی برای آن در قسمت نامه نویسنده ضمیمه است.
  • مقاله در سه فایل با فرمت ورد و شامل چکیده بلند انگلیسی و فارسی و اصل مقاله می باشد.
  • ختی المقدور لینک مراجع در متن ارائه شده است. و URLs آماده کلیک کردن است
  • متن مقاله بر طبق اصول مقاله نویسی و مرجع نگاری راهنمای نویسندگان میباشد که در قسمت در باره مجله یافت میشود.

راهنمای نویسندگان

 برای تهیه و ارسال دست‌نوشته، پژوهشگران فرهیخته باید در این بخش فایل‌های مورد نیاز شامل الگوی مقاله شامل اصل مقاله و چكيده بلند انگليسي، نظام‌نامه‌ی منشور و موازین اخلاق پژوهش و تعهدنامه را دانلود نمایند. در اولین مرحله، نویسنده باید پس از ثبت نام در سامانه، دست‌نوشته‌ی خود را با الگوی ارائه شده تهیه و به همراه چکیده‌ی بلند اولیه‌ی انگلیسی در يك فايل ورد در سامانه‌ی نشریه بارگذاری نماید. در صورت پذیرش دست‌نوشته از سوی گروه دبیران و داوران نشریه، دست‌نوشته باید با اعمال تصحیحات مورد نیاز به همراه چکیده‌ی بلند نهایی انگلیسی و تعهدنامه به سامانه ارسال شود. بکارگیری تمامی موارد بیان شده در الگوی اولیه و نهایی به خصوص بخش‌های مربوط به مرجع‌گذاری و منبع‌ها الزامی است و باید به دقت توسط نویسنده‌ی دست‌نوشته رعایت شود. تمامی فایل‌های ارسال شده به سامانه باید به صورت WORD باشد. تعهدنامه نيز در صورت پذيرفته شدن مقاله مورد نياز مي باشد.

 

 توجه شود که برای ارسال دست‌نوشته، پژوهشگر باید در اولین گام در سامانه ثبت نام نماید. سپس از بخش مقالات جدید در صفحه‌ی شخصی خود اقدام به ارسال دست‌نوشته نماید.

به پژوهشگران محترم توصیه می‌شود مطالب موجود در نظام‌نامه‌ی «منشور و موازین اخلاق پژوهش» تدوین کمیته‌ی اخلاق پژوهش وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را به دقت مطالعه و برای پیاده‌سازی آن در دست‌نوشته‌های خود تلاش نمایند.

 

 برای دانلود فایل «شیوه‌نامه‌ی  نگارش دست‌نوشته» اینجا کلیک کنید.

برای دانلود فایل «منشور و موازین اخلاق پژوهش» اینجا کلیک کنید.

   برای دانلود فایل  «تعهدنامه» اینجا کلیک کنید.

 

مقالات

section.default.policy

بیانیه محرمانگی

نام ها و ایمیل های وارد شده در این سایت مجله فقط به منظور بیان شده بکار میرود و در دسترس هیچ شخص یا سازمان دیگری قرار نخواهد گرفت.